Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Prototypy ANEB umělé vagíny, anály, pusinky a ňadra

Prototypy ANEB umělé vagíny, anály, pusinky a ňadra

aa23704f96306326ad43e462f5fcb1afProtože nejen vaginální sex je u mužů oblíbený, vyrábějí se také umělé anální otvory a ústa. Umělé zadečky mohou být provedeny ve formě pouze s análním otvorem, dražší modely už mají také hýždě.

Umělá ústa jsou nejčastěji pootevřené měkké rty, které i po vsunutí penisu dovnitř, zůstávají stále mírně přivřené a obepínají tak obvod penisu. Tento jev je vedle větší těsnosti základním rozdílem mezi umělými ústy a vagínou.

Muži, kteří mají rádi ženská ňadra a s oblibou souloží mezi nimi, jsou určená umělá prsa. Prsa jsou vyrobena z měkkého materiálu připomínajícího lidskou kůži s vystouplými růžovými bradavkami.

 

Umělý vibrační penis We-Vibe uspokojí všechny choutky nejen žen :-)

 

koupit

 

Pro náročnější klienty jsou k dostání celá torza žen. Torzo takové ženy sestává v podobě od pasu dolů po konec hýždí. Obsahuje tedy jak anální, tak i vaginální otvor. Jiný typ je část ženského těla od krku do půl stehen. Takové torzo má tedy prsa, obvykle vibrující vagínu a někdy také anální otvor.

Závěr…

Velikostí, forem, druhů i barev tohoto typu erotických masturbátorů je na trhu rozmanitá škála a výrobci se stále starají o další inovace. Umělé vagíny, análky, ústa i ňadra jsou stále vylepšovány o nové vlastnosti a vibrační tělíska. Co dodat závěrem? Brzy se u erotických hraček dočkáme třeba i vůně feromonů pro přitažlivost nebo mokrého orgasmu, který známe z pornofilmů.

 

koupit

 


Diskuse (49 komentářů)

Týna, (06. 08. 2014 09:36) Reagovat
Tak si jí přítel taky koupil (umělou vagínu). Pořád říkal, že si koupí něco v sexshopu, tak jsem myslela, že si koupí něco pro naše hrátky a on si koupil umělou vagínu. Tím mě trochu zklamal, ale tak si holt taky koupím něco jenom pro sebe.
Milada, (13. 01. 2015 12:44) Reagovat
Tak to by mě asi taky trochu naštvalo. Když chtěl něco koupit jen sobě, tak to nemusel vytrubovat. Také bych si myslela, že myslí na nás na oba. To bych mu vrátila.
Rebeka, (04. 02. 2015 13:10) Reagovat
Můj mladej má umělou vagínu, ale nějakou starší ne z těhle moderních a luxusních. Nevím, jestli si to s ní dělá a je mi to fuk. Každý máme svoje hračky, a tak to má být. Je ale zajímavý, že společně žádné nepoužíváme.
Iva, (29. 04. 2015 17:40) Reagovat
To mi zase máme s partnerem jen společné...Alespoň si to myslím...Ale klidně bych mu dopřála nějakou pomůcku, takže se teď taky rozhlížím po umělé vagíně...To bude koukat.:)
Oli, (09. 06. 2015 13:14) Reagovat
Já tedy také s tím problém nemám. Ať si ji klidně koupí a používá (stejně vím, že si to dělá, tak je jedno, jestli s pomůckami nebo bez nich), ale kupovat bych mu ji nekupovala. Jen ať si ji zascvaká sám, není to zrovna levná záležitost. 8)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Umělé vagíny
Kontakty